O nas

o-nas-2

 

 

 

Jesteśmy międzynarodową grupą doradczą. Realizujemy badania rynku i opinii na całym świecie dzięki rozbudowanej sieci partnerów zagranicznych, opracowujemy kompleksowe strategie działalności dla firm i sektora publicznego, planujemy i organizujemy różnego rodzaju działania promocyjne, a także szkolimy w zakresie handlu zagranicznego.

Oferta AGERON obejmuje cztery filary usług: badania rynku, doradztwo strategiczne, działania promocyjne i szkolenia. Realizujemy projekty zarówno na potrzeby firm prywatnych, jak i instytucji publicznych. Dobrze czujemy się w projektach o zasięgu międzynarodowym, obejmujących wiele rynków.

Naszą specjalizacją jest doradztwo dla firm w procesie internacjonalizacji. Na podstawie wieloletnich doświadczeń we współpracy z eksporterami stworzyliśmy ofertę AGERON ExportCreator, będącą kompleksową odpowiedzią na cele eksportowe przedsiębiorców. Z pomocą narzędzi ExportCreator wspieramy przedsiębiorców w rozwoju eksportu i znajdowaniu kontaktów biznesowych na rynkach zagranicznych – tworzymy strategie ekspansji eksportowej, badamy rynki zagraniczne, wyszukujemy źródła dofinansowania eksportu, promujemy produkty klientów za granicą.

Świadczymy usługi badawcze i doradcze dla sektora publicznego. Specjalizujemy się w badaniach społeczno-gospodarczych oraz doradztwie strategicznym dla instytucji krajowych, regionalnych i lokalnych oraz innych instytucji i stowarzyszeń zaangażowanych w proces rozwoju gospodarczego i promocji na rynkach zagranicznych. 

 

Co nas wyróżnia?

  • Doświadczenie i wiedza

Posiadamy ponad 15-letnie doświadczenie we współpracy z firmami i instytucjami administracji publicznej z wielu krajów, poparte referencjami i widocznymi rezultatami naszych prac.

  • Międzynarodowy zasięg

Proponowane przez AGERON rozwiązania cechuje osadzenie w najlepszych światowych praktykach oraz w wypracowanym przez naukę i praktykę podłożu merytorycznym. Dzięki doświadczeniom w realizacji projektów badawczych i doradczych dla instytucji z innych krajów (m.in. Hiszpania, Francja, kraje Ameryki Południowej) potrafimy korzystać ze światowych dobrych praktyk.

Jesteśmy aktywnym członkiem Polsko-Hiszpańskiej Izby Gospodarczej i Polsko-Portugalskiej Izby Gospodarczej.

  • Interdyscyplinarny zespół konsultantów

Zespół AGERON Polska tworzą osoby o różnorodnym wykształceniu – są wśród nas absolwenci ekonomii, stosunków międzynarodowych, zarządzania i marketingu, socjologii i gospodarki przestrzennej. Dlatego potrafimy realizować projekty, które wymagają nieszablonowego podejścia. Nasi konsultanci wykładają na uczelniach o profilu biznesowym oraz biorą udzielają prelekcji na konferencjach i seminariach.

  • Współpraca z branżą i ze środowiskiem naukowym

Współpracujemy ze środowiskiem akademickim (m.in. z SGH, Uniwersytetu Warszawskiego) przy realizacji projektów wymagających wiedzy eksperckiej na najwyższym poziomie. Pozyskujemy wiedzę biorąc aktywny udział w konferencjach i szkoleniach.

Współpracujemy również z innymi firmami z branży badawczo-doradczej oraz z innych branż (m.in. agencje reklamowe, pracownie środowiskowe, firmy z branży IT) przy realizacji projektów wymagających zaangażowania ekspertów z wielu dziedzin.

  • Otwartość na współpracę

Chętnie dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem, doradzając etapie przygotowania zakresu i szacowania kosztów projektów. Zachęcamy do kontaktu z nami!