Strona Główna > Firma > Aktualności

Aktualności

CPhI Worldwide 2021 image

CPhI Worldwide 2021

16 listopada 2021

Kolejny raz zorganizowaliśmy polski pawilon na największych targach farmaceutycznych CPhI Worldwide, które odbyły się w dniach 9-11 listopada w Mediolanie. W tym roku, po rocznej przerwie spowodowanej pandemią, w polskim pawilonie wystawiało się 10 polskich firm.

Wydarzenie przyciągnęło publiczność z różnych sektorów branży farmaceutycznej, zarówno w formacie tradycyjnym, jak i w równolegle organizowanym formacie wirtualnym.

Vitafoods Europe 2021 image

Vitafoods Europe 2021

15 października 2021

W dniach 5-7 października kolejny raz mieliśmy przyjemność organizacji udziału polskich firm w targach Vitafoods Europe, które odbyły się w Genewie na terenach targowych Palexpo.

Polski pawilon narodowy skupił kilkunastu wystawców oferujących gotowe produkty, surowce do produkcji suplementów diety, a także usługi produkcji kontraktowej. Grupowe wystąpienie firm przełożyło się na zainteresowanie wśród odwiedzających ofertą polskich przedsiębiorców. Łączna powierzchnia organizowanych przez Ageron Polska stoisk wystawienniczych liczyła ponad 200m².

Targi Vitafoods Europe to największe wydarzenie targowe branży suplementów diety i żywności funkcjonalnej. W tegorocznej edycji targów uczestniczyło ponad 22 000 odwiedzjących ze 123 krajów.

Vitafoods Europe 2020 image

Vitafoods Europe 2020

11 czerwca 2019

Vitafoods Europe 2020 w Genewie to miejsce w którym spotykają się najwięksi dostawcy powiązani ze światem nutraceutyków, jest to jedyne wydarzenie na którym można znaleźć cały łańcuch dostaw – od poszczególnych składników, po gotowy produkt. Vitafoods Europe to największe w Europie targi poświęcone branży suplementów diety i żywności funkcjonalnej. Oferta polskich przedsiębiorstw na targach, ze względu na wysoką jakość i konkurencyjną cenę, zawsze jest doceniana przez odwiedzających z całego świata.

Podaj ręce kluczowym graczom, którzy kształtują przemysł nutraceutyczny na całym świecie!

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani udziałem w targach, serdecznie zapraszamy do kontaktu.

 

Osoba kontaktowa:

Rafał Gorgol – r.gorgol@ageron.pl

CPHI WORLDWIDE 2019 image

CPHI WORLDWIDE 2019

10 czerwca 2019

Kolejny raz zapraszamy Państwa do udziału w bezkonkurencyjnych targach świata farmaceutycznego – CphI Worldwide, skupiających przedstawicieli z ponad 150 krajów.

Wydarzenie przyciąga publiczność z różnych sektorów branży farmaceutycznej – wszystkich cechuje poszukiwanie innowacji, partnerów biznesowych, nowych składników farmaceutycznych, dążenie do zawierania nowych umów, zainteresowanie nowoczesnymi technologiami.. Tegoroczna edycja CPhI  odbywać się będzie w dniach 05.11 – 07.11 we Frankfurcie. Zachęcamy do kontaktu!

Osoba kontaktowa:

Rafał Gorgol r.gorgol@ageron.pl

Vitafoods Asia 2019 image

Vitafoods Asia 2019

10 czerwca 2019

Jako oficjalny partner Vitafoods, chcielibyśmy zaprosić Państwa do udziału w azjatyckiej edycji najbardziej prestiżowych targów branży nutraceutyków. W tym roku, odbywać się one będą w Singapurze w dniach 25-26 września 2019. Targi Vitafoods Asia są  doskonałą okazją do nawiązania nowych kontaktów na rynku azjatyckim.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani udziałem w targach, serdecznie zapraszamy do kontaktu.

 

Osoba kontaktowa:

Rafał Gorgol r.gorgol@ageron.pl

Vitafoods Asia 2017 image

Vitafoods Asia 2017

2 czerwca 2017

Vitafoods Asia to jedne z najbardziej prestiżowych wydarzeń poświęconych branży nutraceutyków w regionie Azji i Pacyfiku. Co roku przyciąga odwiedzających z ponad 50 krajów.

Jako oficjalny partner Vitafoods, chcielibyśmy zaprosić Państwa do udziału w azjatyckiej edycji targów. W tym roku, odbywać się one będą w Singapurze w dniach 5-6 września 2017.

Zobacz więcej

Ruszył nabór firm do Pawilonu Narodowego na Vitafoods Europe 2018 image

Ruszył nabór firm do Pawilonu Narodowego na Vitafoods Europe 2018

2 czerwca 2017

Ageron Polska już po raz siódmy organizuje polski Pawilon Narodowy na targach Vitafoods Europe, które odbędą się 15-17 maja 2018 w Genewie.

Podczas kolejnej edycji Pawilon zlokalizowany będzie na styku dwóch stref Vitafoods oraz Finished products (J74 i K82).

Zobacz więcej

Vitafoods Europe 2017 image

Vitafoods Europe 2017

2 czerwca 2017

Już po raz szósty AGERON Polska zorganizował Polski Pawilon Narodowy na połączonych targach Vitafoods i Finished Products, które odbyły się w  9-11 maja 2017 w Genewie.

W Pawilonie Narodowym wystawiło się 7 polskich firm farmaceutycznych, a jego powierzchnia liczyła prawie 100m².

Zobacz więcej

CPhI Worldwide 2017 image

CPhI Worldwide 2017

22 grudnia 2016

Jako oficjalny partner, ponownie zapraszamy Państwa do udziału w najbardziej prestiżowych targach branży farmaceutycznej skupiających przedstawicieli z ponad 150 krajów. CPhI co roku gromadzi czołowych producentów, dostawców, odbiorców oraz podwykonawców , a tym samym potencjalnych partnerów biznesowych. Kolejna edycja CPhI  odbywać się będzie w dniach 24-26 października we Frankfurcie.

Zobacz więcej

Finansowanie działań eksportowych w ramach Branżowego Programu Promocji image

Finansowanie działań eksportowych w ramach Branżowego Programu Promocji

22 grudnia 2016

Jako wykonawca poprzedniej edycji Programu, zapraszamy Państwa do kontynuacji wraz z nami działań promocyjnych w ramach nowej edycji Programu w latach 2017-2019 – Podziałanie 3.3.3. PO IR  Promocja gospodarki w oparciu o polskie marki produktowe – Marka Polskiej Gospodarki –Go to Brand

Zobacz więcej

Vitafoods 2017 image

Vitafoods 2017

31 sierpnia 2016

Ageron Polska już po raz kolejny organizuje polski pawilon narodowy na targach Vitafoods&Finished Products Europe 2017. To największe w Europie targi poświęcone branży suplementów diety i żywności funkcjonalnej.

Zobacz więcej

CPHI 2016 image

CPHI 2016

31 sierpnia 2016

Ageron Polska, jak co roku, organizuje udział polskich wystawców na targach CPHI Worldwide 2016. To największe w Europie i najbardziej prestiżowe targi poświęcone branży farmaceutycznej.

Zobacz więcej

Pracujemy nad marką Miasta Opola image

Pracujemy nad marką Miasta Opola

25 sierpnia 2016

Rozpoczęliśmy prace nad Strategią Promocji Marki Opole na lata 2017-2022. Celem naszych prac jest przygotowanie kompleksowego narzędzia do zarządzania wizerunkiem miasta.

Zobacz więcej

Przygotowujemy Gminny Program Rewitalizacji Miasta Bełchatowa image

Przygotowujemy Gminny Program Rewitalizacji Miasta Bełchatowa

2 sierpnia 2016

Po raz drugi mamy okazję współpracować z Miastem Bełchatów. W 2012 roku przygotowaliśmy dla miasta strategię marki, obecnie pracujemy nad Gminnym Programem Rewitalizacji Miasta Bełchatowa.

Zobacz więcej

Nabory wniosków na dofinansowanie eksportu polskich przedsiębiorstw: RPO image

Nabory wniosków na dofinansowanie eksportu polskich przedsiębiorstw: RPO

13 czerwca 2016

Jako firma wyspecjalizowana we wsparciu eksportu polskich przedsiębiorstw, składamy wnioski w konkursach organizowanych w ramach Regionalnych Programów Operacyjnych oraz realizujemy projekty podlegające dofinansowaniu.

Zobacz więcej

Nabór wniosków: Działanie 1.2 PO Polska Wschodnia – Model biznesowy internacjonalizacji image

Nabór wniosków: Działanie 1.2 PO Polska Wschodnia – Model biznesowy internacjonalizacji

13 czerwca 2016

Zachęcamy firmy do współpracy z nami przy składaniu wniosków w konkursie o dofinansowanie I Etapu działania 1.2 Internacjonalizacja MŚP – Program Operacyjny Polska Wschodnia 2014-2020 (POPW). Termin składania wniosków: 15 kwietnia 2016 r. – 20 maja 2016 r.

Zobacz więcej

Realizujemy badanie stanu i struktury branży TSL w Wielkopolsce image

Realizujemy badanie stanu i struktury branży TSL w Wielkopolsce

2 czerwca 2016

Na zlecenie Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Poznaniu realizujemy badanie pn. „Logistyka, spedycja i gospodarka magazynowa – stan i struktura branży w Wielkopolsce”, którego celem jest diagnoza aktualnego stanu rozwoju branży TSL oraz wskazanie szans i barier jej dalszego rozwoju w województwie wielkopolskim.

Zobacz więcej

Organizacja pawilonu narodowego na targach Vitafoods 2016 image

Organizacja pawilonu narodowego na targach Vitafoods 2016

19 listopada 2015

Firma AGERON Polska Sp. z o.o. już po raz czwarty z rzędu organizuje pawilon narodowy podczas targów Vitafoods w Genewie.

Zobacz więcej

Zaproszenie na bezpłatne Polsko-Amerykańskie Spotkania Biznesowe image

Zaproszenie na bezpłatne Polsko-Amerykańskie Spotkania Biznesowe

9 września 2015

W imieniu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego oraz Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów zapraszamy do wzięcia udziału w Polsko-Amerykańskim Spotkaniu Biznesu oraz spotkaniach biznesowych z firmami amerykańskimi.

Zobacz więcej

Badania wizerunkowe ex post Polski i polskiej gospodarki w krajach głównych partnerów gospodarczych image

Badania wizerunkowe ex post Polski i polskiej gospodarki w krajach głównych partnerów gospodarczych

25 sierpnia 2015

W 2011 roku, na podstawie badań wizerunkowych, opracowaliśmy Markę Polskiej Gospodarki – koncepcję wizualną dla programu promocji polskiej gospodarki.

Zobacz więcej

Promocja gospodarcza woj. warmińsko-mazurskiego w Finlandii i Szwecji image

Promocja gospodarcza woj. warmińsko-mazurskiego w Finlandii i Szwecji

20 sierpnia 2015

Realizujemy projekt „Promocja gospodarcza województwa warmińsko-mazurskiego poprzez działanie podmiotu zewnętrznego GAWIM (Gospodarczy Ambasador Warmii i Mazur) – usługa promowania potencjału inwestycyjnego województwa warmińsko-mazurskiego w Finlandii i Szwecji”

Zobacz więcej

Kompleksowa organizacja misji gospodarczej z USA do woj. lubuskiego image

Kompleksowa organizacja misji gospodarczej z USA do woj. lubuskiego

6 sierpnia 2015

Na zlecenie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego w Zielonej Górze organizujemy misję gospodarczą przedsiębiorców ze Stanów Zjednoczonych Ameryki zainteresowanych importem towarów/produktów/usług z województwa lubuskiego.

Zobacz więcej

Innowacyjne przedsięwzięcia w Polsce Wschodniej w ujęciu sektorowym image

Innowacyjne przedsięwzięcia w Polsce Wschodniej w ujęciu sektorowym

28 maja 2015

Prowadzimy prace związane z przeprowadzeniem badania i opracowaniem analizy dotyczącej przedsięwzięć innowacyjnych w Polsce Wschodniej w ujęciu sektorowym – uwzględniając sektory strategiczne dla Polski Wschodniej.

Zobacz więcej

Strategia rozwoju Radomskiego Obszaru Funkcjonalnego (ROF) image

Strategia rozwoju Radomskiego Obszaru Funkcjonalnego (ROF)

22 maja 2015

AGERON realizuje kolejny projekt dotyczący Obszarów Funkcjonalnych, tym razem dla Gminy Miasta Radomia.

Zobacz więcej

Tydzień Portugalski “Flavours of Portugal” – Portuguese Wine & Food Fair image

Tydzień Portugalski “Flavours of Portugal” – Portuguese Wine & Food Fair

13 maja 2015

Już za kilka dni zaczyna się Tydzień Portugalski „Flavours of Portugal” – Portuguese Wine & Food Fair organizowany przez Polsko-Portugalską Izbę Gospodarczą.

Zobacz więcej

Atrakcyjność inwestycyjna woj. lubelskiego dla zagranicznych inwestorów image

Atrakcyjność inwestycyjna woj. lubelskiego dla zagranicznych inwestorów

13 maja 2015

AGERON Polska zaczyna prace nad nowym projektem – „Analiza atrakcyjności inwestycyjnej województwa lubelskiego z uwzględnieniem potencjału regionu do przyciągania bezpośrednich inwestycji zagranicznych”.

Zobacz więcej

Rusza nabór wniosków do konkursu na dofinansowanie eksportu innowacji: GO_GLOBAL.PL image

Rusza nabór wniosków do konkursu na dofinansowanie eksportu innowacji: GO_GLOBAL.PL

29 kwietnia 2015

Jako firma wyspecjalizowana we wsparciu eksportu najbardziej innowacyjnych branż, razem z przedsiębiorcami, składamy wnioski w konkursie organizowanym przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju.

Zobacz więcej

Strategia promocji marki Kajakiem przez Pomorze image

Strategia promocji marki Kajakiem przez Pomorze

28 kwietnia 2015

Dla Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego opracowujemy „Strategię promocji marki Kajakiem przez Pomorze

Zobacz więcej

Misja przyjazdowa algierskich przedsiębiorców image

Misja przyjazdowa algierskich przedsiębiorców

27 kwietnia 2015

Ponownie mamy przyjemność organizować misję przyjazdową dla algierskich firm. Tym razem przedsiębiorcy odwiedzą Województwo Zachodniopomorskie.

Zobacz więcej

Organizacja misji przyjazdowej maderskich przedsiębiorców image

Organizacja misji przyjazdowej maderskich przedsiębiorców

20 kwietnia 2015

Na zlecenie Polsko-Portugalskiej Izby Gospodarczej Ageron Polska zorganizował wielosektorową misję przyjazdową dla maderskich firm. Polskę odwiedziły firmy z sektorów: spożywczego, napojów alkoholowych, nieruchomości, IT, turystyki (w tym turystyki religijnej).

Zobacz więcej

Analiza innowacyjnych branż o charakterze proeksportowym image

Analiza innowacyjnych branż o charakterze proeksportowym

15 kwietnia 2015

Opracowujemy szczegółową analizę innowacyjnych branż, grup produktowych bądź usługowych polskiej gospodarki o charakterze proeksportowym, które posiadają potencjał wizerunkowy do promowania ich na rynkach zagranicznych, a także wpisują się w obszar Krajowych Inteligentnych Specjalizacji (KIS).

Zobacz więcej

Strategia wejścia globalnej firmy logistycznej na rynek brazylijski image

Strategia wejścia globalnej firmy logistycznej na rynek brazylijski

19 marca 2015

Na zlecenie firmy o międzynarodowym zasięgu, właściciela marki rozpoznawalnej na kilkudziesięciu rynkach całego świata, przygotowujemy strategię wejścia na rynek usług kurierskich w Brazylii.

Zobacz więcej

Wsparcie producenta naturalnych suplementów diety w wejściu na rynki Beneluxu image

Wsparcie producenta naturalnych suplementów diety w wejściu na rynki Beneluxu

9 marca 2015

Dla naszego Klienta, ameryka?skiego lidera rynku w swojej kategorii produktowej, prowadzimy projekt ekspansji na rynki Belgii, Holandii i Luksemburga.

Zobacz więcej

Organizacja udziału w targach w Moskwie dla Klienta z branży elektrotechnicznej image

Organizacja udziału w targach w Moskwie dla Klienta z branży elektrotechnicznej

9 marca 2015

W ramach programu Paszport do Eksportu (działanie 6.1 POIG) kompleksowo realizujemy udział naszego Klienta w międzynarodowej wystawie targowej w Moskwie.

Zobacz więcej

AGERON Polska organizatorem wyjazdu polskich firm na targi Vitafoods 2015 image

AGERON Polska organizatorem wyjazdu polskich firm na targi Vitafoods 2015

5 marca 2015

Po raz czwarty organizujemy Polski Pawilon Narodowy na targach Vitafoods, kt?re odbywaj? si? corocznie w maju w Genewie.

Zobacz więcej

Dystrybucja przewodnika dla francuskich inwestorów „Pologne – Partenaire d’Affaires” image

Dystrybucja przewodnika dla francuskich inwestorów „Pologne – Partenaire d’Affaires”

19 lutego 2015

Przygotowywany we współpracy z Groupe ESPRO, przewodnik dla francuskich przedsiębiorstw oraz inwestorów – „Pologne – Partenaire d’Affaires” jest już gotowy i rozpoczęła się jego dystrybucja.

Zobacz więcej

Badamy możliwości rozwoju obecności niemieckiego producenta na rynku tureckim image

Badamy możliwości rozwoju obecności niemieckiego producenta na rynku tureckim

7 stycznia 2015

Niemiecka globalna firma produkująca specjalistyczny sprzęt laboratoryjny i odczynniki do analiz medycznych i biotechnologicznych zwróciła się do

Zobacz więcej

Odwiedziliśmy tegoroczną edycję appsworld w Londynie image

Odwiedziliśmy tegoroczną edycję appsworld w Londynie

20 listopada 2014

Listopad obfitował w ciekawe wydarzenia. Jednym z nich była konferencja i targi aplikacji mobilnych w Londynie, w których uczestniczyliśmy.

Zobacz więcej

Misja gospodarcza brazylijskich przedsiębiorców podczas targów Medica 2014 image

Misja gospodarcza brazylijskich przedsiębiorców podczas targów Medica 2014

17 listopada 2014

Organizujemy misję gospodarczą, która odbędzie się podczas największych targów sprzętu medycznego w Europie – Medica w Dusseldorfie (12-15 listopada 2014).

Zobacz więcej

Międzynarodowa konferencja i udział polskich producentów na targach MEDICA image

Międzynarodowa konferencja i udział polskich producentów na targach MEDICA

16 listopada 2014

W połowie listopada Dusseldorf stał się światową stolicą branży produkcji sprzętu medycznego. Wszystko za sprawą targów MEDICA, które odbyły się w dniach 12-15 listopada.

Zobacz więcej

Badamy chińskich graczy pod kątem dostosowania gier na urządzenia mobilne image

Badamy chińskich graczy pod kątem dostosowania gier na urządzenia mobilne

29 października 2014

Przeprowadzamy badanie ilościowe (ankieta internetowa CAWI) i jakościowe (autorska metoda stworzona na potrzebny projektu: „daily quests”) chińskich konsumentów gier mobilnych.

Zobacz więcej

AGERON na Międzynarodowym Forum Gospodarczym w Gdyni image

AGERON na Międzynarodowym Forum Gospodarczym w Gdyni

13 października 2014

Mieliśmy zaszczyt wziąć udział w Międzynarodowym Forum Gospodarczym w Gdyni.

Zobacz więcej

Analiza konkurencyjności innowacyjnego rozwiązania GREEN-TECH image

Analiza konkurencyjności innowacyjnego rozwiązania GREEN-TECH

4 września 2014

Naszą autorską metodą Market Selector badamy 25 rynków zagranicznych pod kątem konkurencyjności nowo-opatentowanej technologii green-tech.

Zobacz więcej

Wsparcie producentów suplementów diety w wejściu do Polski image

Wsparcie producentów suplementów diety w wejściu do Polski

3 września 2014

Badamy polski rynek żywności funkcjonalnej oraz suplementów diety oraz dla dwóch europejskich producentów z dziedziny naturalnego magnezu i protein roślinnych poszukujemy dystrybutorów na Polskę.

 

Platforma logistyczna e-commerce Polska-Meksyk image

Platforma logistyczna e-commerce Polska-Meksyk

21 sierpnia 2014

Budujemy platformę logistyczną dla produktów Health&Beauty z Polski do Meksyku.

Zobacz więcej

Badanie i strategia komercjalizacji gier mobilnych na 6 rynkach image

Badanie i strategia komercjalizacji gier mobilnych na 6 rynkach

18 sierpnia 2014

Analizujemy 6 rynków Ameryki Łacińskiej i Azji Południowo-Wschodniej pod kątem stworzenia strategii komercjalizacji gier na urządzenia mobilne.

Zobacz więcej

Ocena działań informacyjno-promocyjnych Podlasia image

Ocena działań informacyjno-promocyjnych Podlasia

17 lipca 2014

Zakończyliśmy prace na badaniem ewaluacyjnym pn. Ocena działań informacyjno-promocyjnych prowadzonych w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2007-2013 na potrzeby sprawozdania końcowego oraz perspektywy finansowej 2014-2020.

Zobacz więcej

Plan działań promujących polską Farmację i Biotechnologię – rok 2014 image

Plan działań promujących polską Farmację i Biotechnologię – rok 2014

4 kwietnia 2014

AGERON Polska w 2014 roku kontynuuje promocję polskiej branży Biotechnologicznej i Farmaceutycznej na rynkach zagranicznych.

Zobacz więcej

Podkarpackie dla inwestorów – analiza strategicznych branż w województwie image

Podkarpackie dla inwestorów – analiza strategicznych branż w województwie

3 kwietnia 2014

Ruszyły prace nad opracowaniem „Podkarpackie dla inwestorów – analiza strategicznych branż w województwie podkarpackim”. Projekt jest realizowany na zlecenie Rzeszowskiej Agencji Rozwoju Regionalnego.

Zobacz więcej

Włocławek – delimitacja miejskich obszarów funkcjonalnych image

Włocławek – delimitacja miejskich obszarów funkcjonalnych

2 kwietnia 2014

Zespół badawczy AGERON realizuje projekt „Delimitacja miejskich obszarów funkcjonalnych Włocławka oraz wsparcie ich rozwoju poprzez przygotowanie dokumentów planistyczno-strategicznych”.

Zobacz więcej

Staż „Wsparcie współpracy strefy nauki i przedsiębiorstw” image

Staż „Wsparcie współpracy strefy nauki i przedsiębiorstw”

1 kwietnia 2014

W naszej firmie realizowany jest staż w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet VIII Regionalne kadry dla gospodarki, Działanie 8.2. Transfer wiedzy, Poddziałanie 8.2.1 Wsparcie współpracy sfery nauki i przedsiębiorstw.

 

Południowy Bałtyk – mobilność rynku pracy i najbardziej poszukiwane zawody w regionie image

Południowy Bałtyk – mobilność rynku pracy i najbardziej poszukiwane zawody w regionie

28 marca 2014

Ruszyły prace nad opracowaniami eksperckimi, które będą częścią projektu „Dynamika rynku pracy i atrakcyjne środowisko biznesowe w regionie Południowego Bałtyku (SB Professionals)”.

Zobacz więcej

Badania opinii publicznej dotyczące projektu Krajowych Ram Kwalifikacji image

Badania opinii publicznej dotyczące projektu Krajowych Ram Kwalifikacji

27 marca 2014

Rozpoczęliśmy prace nad projektem pn.: „Zaplanowanie i przeprowadzenie 2 badań opinii publicznej wspierających kampanię KRK”.

Zobacz więcej

Przewodnik dla francuskich inwestorów „Pologne – Partenaire d’Affaires” image

Przewodnik dla francuskich inwestorów „Pologne – Partenaire d’Affaires”

13 lutego 2014

We współpracy z firmą Groupe ESPRO – Francusko-Polską Grupą Doradczą – przygotowujemy I edycję przewodnika skierowanego do francuskich przedsiębiorstw oraz inwestorów – „Pologne – Partenaire d’Affaires”.

Zobacz więcej

Badanie poziomu aktywności międzynarodowej firm Mazowsza image

Badanie poziomu aktywności międzynarodowej firm Mazowsza

13 lutego 2014

Dział Badań AGERON Polska rozpoczyna realizację projektu polegającego na opracowaniu raportu pn. „Badanie poziomu aktywności międzynarodowej firm Mazowsza – identyfikacja potencjału firm nieeksporterów”.

Zobacz więcej

Studium rozwoju gospodarczego obszaru funkcjonalnego aglomeracji konińskiej image

Studium rozwoju gospodarczego obszaru funkcjonalnego aglomeracji konińskiej

4 lutego 2014

Zespół doradców AGERON Polska będzie współpracować z przedstawicielami Powiatu Konińskiego przy projekcie „Aglomeracja Konińska – współpraca JST kluczem do nowocze

Zobacz więcej

Badanie wizerunku turystycznego Polski na rynkach azjatyckich image

Badanie wizerunku turystycznego Polski na rynkach azjatyckich

3 lutego 2014

Rozpoczynamy prace nad badaniem skuteczności kampanii promocyjnej Polski prowadzonej przez Polską Organizację Turystyczną na rynkach azjatyckich: chińskim, japońskim i indyjskim, w ramach projektu „Lubię Polskę!”.

Zobacz więcej

AGERON organizatorem konferencji Waterfront Forum 2013 image

AGERON organizatorem konferencji Waterfront Forum 2013

27 listopada 2013

Doroczne wydarzenie poświęcone zagospodarowaniu terenów nadwodnych tym razem odbędzie się w Warszawie, 11-12 grudnia, w Hotel Hyatt Regency Warsaw, ul. Belwederska 23.

Zobacz więcej

Badamy poziom obsługi osób głuchych i głuchoniewidomych przez polskie urzędy image

Badamy poziom obsługi osób głuchych i głuchoniewidomych przez polskie urzędy

31 października 2013

Na zlecenie Rzecznika Praw Obywatelskich RP realizujemy badanie pt. „Wiedza urzędników o obowiązkach wynikających z ustawy o języku migowym i innych środkach komunikowania się”.

Zobacz więcej

AGERON wspiera Mazowiecki Klaster Energii image

AGERON wspiera Mazowiecki Klaster Energii

31 października 2013

Zakończyliśmy kolejny projekt o tematyce klastrowej. Dla Mazowieckiego Klastra Efektywności Energetycznej i Odnawialnych Źródeł Energii przygoto

Zobacz więcej

Łączymy warszawskie przedsiębiorstwa z firmami z europejskich miast partnerskich image

Łączymy warszawskie przedsiębiorstwa z firmami z europejskich miast partnerskich

25 października 2013

Dla Urzędu Miasta Stołecznego Warszawy realizujemy fazę europejskiego projektu CrossInnovation. 10 warszawskich MŚP nawiąże za naszym pośrednictwem współpracę z firmami z 10 miast partnerskich od Tallina po Lizbonę.

Zobacz więcej

Nowy nabór do programu Paszport do Eksportu image

Nowy nabór do programu Paszport do Eksportu

27 sierpnia 2013

Już niebawem rozpocznie się kolejny nabór wniosków do popularnego wśród polskich firm programu Paszport do Eksportu.

Zobacz więcej

Strategia Promocji Miasta Pruszkowa 2013-2020 na sesji Rady Miasta image

Strategia Promocji Miasta Pruszkowa 2013-2020 na sesji Rady Miasta

17 czerwca 2013

29 sierpnia na posiedzeniu Komisji Rady Miasta Pruszkowa zaprezentowaliśmy opracowaną przez nas Strategię Promocji Miasta 2013-2020.

Zobacz więcej

Promocja 7 portugalskich firm z branży fashion na targach Next Season w Poznaniu image

Promocja 7 portugalskich firm z branży fashion na targach Next Season w Poznaniu

17 czerwca 2013

W dniach 3-5 września na targach mody w Poznaniu AGERON organizuje spotkania B2B między portugalskimi firmami odzieżowymi i obuwniczymi, a polskimi importerami, dystrybutorami i hurtownikami.

Zobacz więcej

Program Promocji Polskiej Gospodarki na terenie Algierii image

Program Promocji Polskiej Gospodarki na terenie Algierii

17 czerwca 2013

Zapraszamy przedsiębiorców z sektora usług publicznych (np. branża budowlana, transportowa) na Salon Robót Publicznych w Algierze, w dniach 21-25 listopada 2013. Do końca października można składać wnioski o dofinansowanie.

Zobacz więcej

Raport o mazowieckim sektorze kreatywnym image

Raport o mazowieckim sektorze kreatywnym

17 czerwca 2013

Jest już dostępny raport o sektorze kreatywnym na Mazowszu przygotowany pod koniec 2012 r. przez AGERON Polska.

Zobacz więcej

BPP Medical: Dodatkowy nabór wniosków image

BPP Medical: Dodatkowy nabór wniosków

17 czerwca 2013

Dodatkowy nabór wniosków o dofinansowanie projektów trwa do 31 października.

Zobacz więcej

Opracowujemy koncepcję funkcjonalną Portalu Promocji Eksportu image

Opracowujemy koncepcję funkcjonalną Portalu Promocji Eksportu

17 czerwca 2013

Jak powinien wyglądać portal gospodarczy, którego celem ma być wspieranie działalności eksportowej oraz inwestycyjnej polskich przedsiębiorstw na rynkach międzynarodowych?

Zobacz więcej

BPP Biotech&Pharma: Wizyta dziennikarzy i kontrahentów image

BPP Biotech&Pharma: Wizyta dziennikarzy i kontrahentów

17 czerwca 2013

Delegacja zagranicznych przedsiębiorców i dziennikarzy z wizytą w Polsce.

Zobacz więcej

Pracujemy nad strategią promocji dla Pruszkowa image

Pracujemy nad strategią promocji dla Pruszkowa

17 czerwca 2013

AGERON został wykonawcą projektu pn. „Strategia Promocji Miasta Pruszkowa na lata 2013-2020”.

Zobacz więcej

Promocja polskich firm w Algierii image

Promocja polskich firm w Algierii

17 czerwca 2013

AGERON został wykonawcą Programu Promocji o Charakterze Ogólnym na terenie Algierii w 2013r.

Zobacz więcej

Wielobranżowa misja gospodarcza firm z Estremadury image

Wielobranżowa misja gospodarcza firm z Estremadury

25 kwietnia 2013

Zakończyły się właśnie organizowane przez AGERON spotkania biznesowe polskich firm z hiszpańskimi kontrahentami.

Zobacz więcej

Badamy rynek hiszpańskich oliwek w Polsce image

Badamy rynek hiszpańskich oliwek w Polsce

31 stycznia 2013

Realizujemy międzynarodowe badanie rozpoznawalności hiszpańskich oliwek.

Zobacz więcej

Nowe biuro AGERON w Turcji image

Nowe biuro AGERON w Turcji

17 stycznia 2013

Dążąc do dalszego rozwoju globalnych usług doradczych, AGERON otworzył  biuro w Stambule.

Zobacz więcej

AGERON wykonawcą dwóch Branżowych Programów Promocji image

AGERON wykonawcą dwóch Branżowych Programów Promocji

11 lipca 2012

AGERON jest wykonawcą dwóch Branżowych Programów Promocji organizowanych w ramach projektu systemowego Ministerstwa Gospodarki pod nazwą: „Promocja Polskiej gospodarki na rynkach międzynarodowych”.

Zobacz więcej