Strona Główna > Usługi

Usługi

Badania rynku image

Badania rynku

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w realizacji badań marketingowych w wielu krajach. Nasza oferta badawcza obejmuje pełen zakres metod i technik badawczych.  Chętnie sięgamy do nowych rozwiązań badawczych w oparciu o narzędzia online research.

Doradztwo strategiczne image

Doradztwo strategiczne

Oferujemy pełen zestaw narzędzi doradczych dla firm szukających wsparcia w rozwiązaniu strategicznych problemów związanych z rozwojem. Specjalizujemy się w doradztwie strategicznym w zakresie internacjonalizacji.

Promocja image

Promocja

Organizujemy misje handlowe, wizyty studyjne, konferencje, wyjazdy na największe światowe imprezy targowe i prezentacje showroom. Zapewniamy kompleksową realizację działań promocyjnych w Polsce i za granicą.

Szkolenia image

Szkolenia

Szkolimy w zakresie promocji i rozwoju działalności na rynkach zagranicznych. Organizujemy warsztaty i seminaria dla firm oraz instytucji publicznych. Chętnie dzielimy się naszą wiedzą zdobytą na drodze wieloletniej praktyki badawczej i doradczej.

Export Creator image

Wspieramy przedsiębiorców w rozwoju eksportu i znajdowaniu kontaktów biznesowych na rynkach zagranicznych.
Tworzymy strategie ekspansji eksportowej, badamy rynki zagraniczne, wyszukujemy źródła dofinansowania eksportu, promujemy produkty i usługi Klientów za granicą.