Aktualności

Vitafoods Europe 2020 image

Vitafoods Europe 2020

11 czerwca 2019

Vitafoods Europe 2020 w Genewie to miejsce w którym spotykają się najwięksi dostawcy powiązani ze światem nutraceutyków, jest to jedyne wydarzenie na którym można znaleźć cały łańcuch dostaw – od poszczególnych składników, po gotowy produkt. Vitafoods Europe to największe w Europie targi poświęcone branży suplementów diety i żywności funkcjonalnej. Oferta polskich przedsiębiorstw na targach, ze względu na wysoką jakość i konkurencyjną cenę, zawsze jest doceniana przez odwiedzających z całego świata.

Podaj ręce kluczowym graczom, którzy kształtują przemysł nutraceutyczny na całym świecie!

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani udziałem w targach, serdecznie zapraszamy do kontaktu.

 

Osoba kontaktowa:

Rafał Gorgol – r.gorgol@ageron.pl

CPHI WORLDWIDE 2019 image

CPHI WORLDWIDE 2019

10 czerwca 2019

Kolejny raz zapraszamy Państwa do udziału w bezkonkurencyjnych targach świata farmaceutycznego – CphI Worldwide, skupiających przedstawicieli z ponad 150 krajów.

Wydarzenie przyciąga publiczność z różnych sektorów branży farmaceutycznej – wszystkich cechuje poszukiwanie innowacji, partnerów biznesowych, nowych składników farmaceutycznych, dążenie do zawierania nowych umów, zainteresowanie nowoczesnymi technologiami.. Tegoroczna edycja CPhI  odbywać się będzie w dniach 05.11 – 07.11 we Frankfurcie. Zachęcamy do kontaktu!

Osoba kontaktowa:

Rafał Gorgol r.gorgol@ageron.pl

Vitafoods Asia 2019 image

Vitafoods Asia 2019

10 czerwca 2019

Jako oficjalny partner Vitafoods, chcielibyśmy zaprosić Państwa do udziału w azjatyckiej edycji najbardziej prestiżowych targów branży nutraceutyków. W tym roku, odbywać się one będą w Singapurze w dniach 25-26 września 2019. Targi Vitafoods Asia są  doskonałą okazją do nawiązania nowych kontaktów na rynku azjatyckim.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani udziałem w targach, serdecznie zapraszamy do kontaktu.

 

Osoba kontaktowa:

Rafał Gorgol r.gorgol@ageron.pl

WAŻNE LINKI