Aktualności

CPhI Worldwide 2021 image

CPhI Worldwide 2021

16 listopada 2021

Kolejny raz zorganizowaliśmy polski pawilon na największych targach farmaceutycznych CPhI Worldwide, które odbyły się w dniach 9-11 listopada w Mediolanie. W tym roku, po rocznej przerwie spowodowanej pandemią, w polskim pawilonie wystawiało się 10 polskich firm.

Wydarzenie przyciągnęło publiczność z różnych sektorów branży farmaceutycznej, zarówno w formacie tradycyjnym, jak i w równolegle organizowanym formacie wirtualnym.

Vitafoods Europe 2021 image

Vitafoods Europe 2021

15 października 2021

W dniach 5-7 października kolejny raz mieliśmy przyjemność organizacji udziału polskich firm w targach Vitafoods Europe, które odbyły się w Genewie na terenach targowych Palexpo.

Polski pawilon narodowy skupił kilkunastu wystawców oferujących gotowe produkty, surowce do produkcji suplementów diety, a także usługi produkcji kontraktowej. Grupowe wystąpienie firm przełożyło się na zainteresowanie wśród odwiedzających ofertą polskich przedsiębiorców. Łączna powierzchnia organizowanych przez Ageron Polska stoisk wystawienniczych liczyła ponad 200m².

Targi Vitafoods Europe to największe wydarzenie targowe branży suplementów diety i żywności funkcjonalnej. W tegorocznej edycji targów uczestniczyło ponad 22 000 odwiedzjących ze 123 krajów.

Vitafoods Europe 2020 image

Vitafoods Europe 2020

11 czerwca 2019

Vitafoods Europe 2020 w Genewie to miejsce w którym spotykają się najwięksi dostawcy powiązani ze światem nutraceutyków, jest to jedyne wydarzenie na którym można znaleźć cały łańcuch dostaw – od poszczególnych składników, po gotowy produkt. Vitafoods Europe to największe w Europie targi poświęcone branży suplementów diety i żywności funkcjonalnej. Oferta polskich przedsiębiorstw na targach, ze względu na wysoką jakość i konkurencyjną cenę, zawsze jest doceniana przez odwiedzających z całego świata.

Podaj ręce kluczowym graczom, którzy kształtują przemysł nutraceutyczny na całym świecie!

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani udziałem w targach, serdecznie zapraszamy do kontaktu.

 

Osoba kontaktowa:

Rafał Gorgol – r.gorgol@ageron.pl

WAŻNE LINKI