Página de inicio > Organizacja pawilonu narodowego na targach Vitafoods 2016

Organizacja pawilonu narodowego na targach Vitafoods 2016

Firma AGERON Polska Sp. z o.o. już po raz czwarty z rzędu organizuje pawilon narodowy podczas targów Vitafoods w Genewie.

Początkowo, pawilon organizowany był w ramach Branżowego Programu Promocji Branży Biotechnologicznej i Farmaceutycznej, którego AGERON Polska był wykonawcą. Jednak po zakończeniu Programu, zainteresowanie targami wśród polskich firm było tak duże, że pawilon organizowany jest na zasadach komercyjnych, a do grupy polskich wystawców dołączają z roku na rok nowe firmy.

Kolejna edycja targów Vitafoods odbędzie się w dniach 10-12 maja 2016 w Genewie. Polski pawilon (lokalizacja E50) położony jest w bliskim sąsiedztwie najbardziej uczęszczanej alejki na granicy wystawy Vitafoods i Finished Products (szczegółowy plan hali dostępny pod adresem: http://interactive.floorplanlive.com/vf2016/index.htm)

Powierzchnia pawilonu to ponad 90m2. Projekt zabudowy zostanie skonsultowany z wystawcami i nawiązywać będzie do Marki Polskiej Gospodarki.

Udział w pawilonie narodowym pozwala na wyeksponowanie firmy i jej produktów, znacznie obniża koszty udziału w targach i gwarantuje świetną lokalizację stoiska. AGERON Polska zapewnia kompleksową organizację stoiska, w tym: zabudowę spójną z pozostałą częścią polskiego pawilonu uwzględniającą miejsce na grafiki firmy, projekt grafik na ścianki stoiska przygotowany w oparciu o materiały dostarczone przez uczestnika pawilonu, podpięcie elektryczności, sprzątanie stoiska, ubezpieczenie stoiska, możliwość korzystania z zaplecza oddanego we wspólne użytkowanie dla wszystkich podwystawców w ramach polskiego pawilonu, transport eksponatów na miejsce targów (waga paczek do 20 kg).

Liczba stoisk ograniczona – o dołączeniu do grona wystawców i wyborze stoiska decyduje kolejność zgłoszeń. W celu rejestracji, prosimy o kontakt: Aleksandra Chyba (a.chyba@ageron.pl) , tel: +48 22 647 02 27 wew. 46)