Strona Główna > Usługi > Promocja
Promocja image

Promocja

Organizujemy wyjazdy na imprezy targowe, wizyty studyjne, misje gospodarcze, konferencje i prezentacje typu showroom w Polsce i za granicą.

Pomagamy dobrać odpowiednie narzędzia promocji.

Zajmujemy się kompleksową ich realizacją od strony koncepcyjnej (tworzenie agend spotkań, zapraszanie uczestników i wyselekcjonowanych potencjalnych partnerów) oraz logistycznej (noclegi, transport, ubezpieczenia etc.)

Realizując działania promocyjne dla firm dbamy o skuteczne dotarcie z informacją o ofercie produktowej firmy do grup docelowych (kontrahentów, dostawców) lub potencjalnych partnerów przy doborze optymalnych narzędzi. Oferowane przez nas rozwiązania są zorientowane na efekt biznesowy przy jednoczesnej optymalizacji zaangażowania zasobów klienta.

Zajmujemy się kompleksową realizacją wydarzeń promocyjnych – organizując misje gospodarcze lub wyjazdy na targi wspieramy naszych klientów od strony koncepcyjnej (tworzenie agend spotkań, zapraszanie uczestników i wyselekcjonowanych potencjalnych partnerów) oraz logistycznej (noclegi, transport, ubezpieczenia etc.).

Jesteśmy oficjalnym partnerem/ przedstawicielem/ agentem targów w sektorze farmacji i biotechnologii: CPHI Worldwide, CPHI China, Vitafoods, oraz w sektorze łodzi i jachtów: EURASIA Boat Show.

Od 2000 roku zorganizowaliśmy udział setek firm w imprezach targowych w ponad 40 krajach. Przygotowywaliśmy i obsługiwaliśmy pawilony narodowe Polski i Hiszpanii na największych imprezach targowych z wielu branż. Pomogliśmy w nawiązaniu kontaktów biznesowych podczas wielu spotkań match-makingowych i misji gospodarczych.

Stale dążymy do rozbudowywania naszej oferty o innowacyjne rozwiązania z zakresu marketingu B2B, co przekłada się efektywność oferowanych przez nas rozwiązań promocyjnych i zadowolenie naszych klientów.

Specjalizacje:

  • Organizacja udziału firm w targach
  • Organizacja pawilonów narodowych / regionalnych na targach
  • Misje gospodarcze (przyjazdowe i wyjazdowe)
  • Spotkania matchmakingowe
  • Wizyty studyjne (study tours)
  • Konferencje
  • Warsztaty i seminaria
  • Prezentacje showroom
  • Kompleksowe kampanie promocyjne

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi realizacjami w zakładce Projekty.