Strona Główna > Usługi > Doradztwo strategiczne
Doradztwo strategiczne image

Doradztwo strategiczne

Opracowujemy kompleksowe strategie działalności w sektorze publicznym i prywatnym. Naszą specjalnością jest doradztwo strategiczne w zakresie rozwoju i promocji na rynkach międzynarodowych.

Naszą ofertę kierujemy do firm szukających wsparcia w rozwiązaniu strategicznych problemów związanych z rozwojem. Doradzamy na etapie rozwoju oferty produktowej, poszukiwania nisz rynkowych, rozszerzania portfela klientów o nowe segmenty i branże, planowania kampanii marketingowych, pozyskiwania partnerów biznesowych, czy rozwoju sieci dystrybucji.

Specjalizujemy się w doradztwie dla firm rozwijających działalność eksportową. Do początkujących eksporterów kierujemy ofertę w zakresie przygotowania strategii eksportu, wyszukania partnerów biznesowych na rynkach zagranicznych, czy wsparcia w nawiązywaniu pierwszych kontaktów podczas misji gospodarczych i imprez targowych. Dojrzałym eksporterom pomagamy w zdobyciu pogłębionej wiedzy o rynku (np. realizując badania konsumenckie), identyfikacji nowych kierunków ekspansji zagranicznej, a także przygotowujemy do realizacji inwestycji zagranicznych.

Jesteśmy otwarci na potrzeby naszych klientów – do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i dopasowujemy zakres prac do wyzwań, przed którymi aktualnie stoi klient.

Dzięki doświadczeniu naszego zespołu oraz sieci stale współpracujących z nami ekspertów jesteśmy w stanie zaoferować klientom szeroki zakres usług doradczych.

Specjalizacje:

  • doradztwo w zakresie wejścia na rynki zagraniczne (patrz: oferta AGERON ExportCreator)
  • doradztwo w zakresie wejścia na rynek polski
  • doradztwo w zakresie rozwoju produktu i portfolio produktów
  • doradztwo w zakresie promocji
  • doradztwo w zakresie rozwoju sieci sprzedaży i dystrybucji
  • doradztwo dla administracji publicznej (patrz: oferta AGERON dla sektora publicznego)