Strona Główna > Lokalizacja gier i aplikacji mobilnych

Lokalizacja gier i aplikacji mobilnych

lokalizacja gier i aplikacji mobilnychUsługi wprowadzania aplikacji i gier mobilnych na perspektywiczne rynki zagraniczne.

Pośród 10 rynków o największym wzroście segmentu mobile w 2014 roku, 8 to rynki rozwijające się, głównie z Azji i Ameryki Łacińskiej. Niektórzy analitycy oceniają, że dochody z tych rynków przewyższą w 2015 roku 3 do 5 razy dochody z rynków Europy i Ameryki Północnej razem wziętych (Android i iOS łącznie).

Jednocześnie są to rynki wymagające od developera i wydawcy specjalnego podejścia i niemałej wiedzy, aby czerpać z nich dochody. AGERON wspiera ten cel badając rynki, przygotowując kompletne strategie lokalizacji i pośrednicząc w kontaktach z kluczowymi partnerami lokalnymi.

Nasze usługi doradcze obejmują przede wszystkim następujące obszary:

  • Content – jakie elementy treści aplikacji i jej funkcjonalności trzeba koniecznie dostosować do danego rynku (np. ze względu na różnice kulturowe i preferencje konsumentów)?
  • Dystrybucja – jak dotrzeć do użytkowników tam, gdzie Apple AppStore i Google Play nie są głównymi kanałami sprzedaży aplikacji, a czasem w ogóle nie są dostępne?
  • Monetyzacja – jak czerpać dochody z rynku, na którym funkcjonują alternatywne systemy płatności (np. tam, gdzie konsumenci nie mają kart kredytowych)?
  • Promocja – jak docierać do użytkowników w krajach, które mają swoje (inne niż np. Facebook i Twitter) kanały komunikacji i social media? Jakie akcje promocyjne i cross-promocyjne warto podjąć, aby zmaksymalizować tam swoje dochody?

Nie trać szans na dochody z rynków rozwijających się! Skontaktuj się z nami i poznaj więcej szczegółów współpracy z nami. Często mamy oferty specjalne dla start-upów i małych developerów – kochamy aplikacje i uwielbiamy z nimi pracować – odezwij się, a na pewno wspólnie wymyślimy, jak skutecznie wykorzystać nawet niewielki budżet.

źródło: Rob Deutscher/CC BY 2.0/http://bit.ly/15OLpyx

Państwa również zapraszamy do skorzystania z ExportCreatora

RozpocznijKreatora